Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 05-09.03.2018 r.                          05-09.03.2018 r.
Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
z makrelą w sosie pomidorowym
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Grochówka, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy
 Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pasztetem drobiowo-pomidorowym, herbatka ziołowa
(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)
Wtorek:
I śniadanie:  Pełnoziarniste płatki zbożowe z owocami i mlekiem, rogal mleczny z dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka koperkowa
II śniadanie: Gruszka,  woda
Obiad : Zupa koperkowa, pieczeń z szynki w sosie własnym, kluski śląskie,
 surówka z kiszonej kapusty z marchewką, sok owocowy
Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, ciasteczko zbożowe bez cukru 
z żurawiną
(alergeny:  seler, gluten, mleko)
Środa:
I śniadanie: Herbata owocowa, grzana paróweczka z ketchupem,  bułka pszenna
 i grahamka z masełkiem i żółtym serem
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem,
sok owocowy
Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym
(alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)
Czwartek:
I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pastą z fileta drobiowego
 z ogórkiem konserwowym, herbatka miętowa
II śniadanie : Banan, woda
Obiad: Zupa z fasolki szparagowej,  kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż paraboliczny,
sok owocowy,
Podwieczorek: Placek drożdżowy z jabłkiem i kruszoną, herbata ziołowa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, sezam, jaja )
Piątek:
I śniadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem i pastą z jajka gotowanego ze szczypiorkie
           II śniadanie : Jabłko, woda
                             Obiad:  Kapuśniak, pierogi z serem posypane cukrem trzcinowym, 
sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt truskawkowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, , sezam, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉
😁

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Zgodnie z założeniami planu pracy przedszkola dzieci poznają różne zawody. 20 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić zakład krawiecki państwa Weberów w Rostarzewie. Dzięki uprzejmości właścicieli Misie i Pszczółki mogły zapoznać się z rzemiosłem krawieckim oraz wyposażeniem(maszyny do obszywania, robienia dziurek, przyszywania guzików itp.) Z dużym zaciekawieniem dzieci obserwowały urządzenie wykonujące hafty oraz szyte w pracowni mundury policyjne i strażackie.  Ponadto, gospodarze przygotowali na koniec niespodziankę dla dzieci - woreczki z wyszytym logo grupy i słodyczami.  Serdecznie dziękujemy!
Jadłospis 07-11.01.2019 r.

07-11.01.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  Serkiem kanapkowym i smażonym, z czerwoną papryką II śniadanie: Mandarynka, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,  naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa  mieszanego z masełkiem i  humusem z suszonymi pomidorami (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata „cytrynowa”,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola, wędliną drobiową i rzodkiewką II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli  tropikalne z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d

Łączna liczba wyświetleń