Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 26-30.03.2018 r.                          26-30.03.2018 r.
Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata z miodem i cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
serkiem kanapkowym i smażonym z kminkiem, i papryką czerwoną
II śniadanie: Marchewkowe chipsy, woda
Obiad: Krupnik, racuchy dro
żdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy
 Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pasztetem drobiowo-pomidorowym
(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)
Wtorek:
I śniadanie:  Kawa zbożowa, herbata miętowa, kanapki z pieczywa mieszanego
z masełkiem i pastą
 z kiełbasy zielonogórskiej
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, bigos z  ziemniakami, sok owocowy
Podwieczorek: Galaretka owocowa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, sezam)
Środa:  Śniadanie Wielkanocne
I śniadanie: Herbata imbirowa, sałatka jarzynowa, jajko gotowane, biała kiełbaska,
chlebek z masełkiem
Obiad: Żurek z jajkiem, bułeczka pszenna, sok owocowy
Podwieczorek: Babeczka wielkanocna, herbatka ziołowa
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)
Czwartek:
I śniadanie: Czekolada na gorąco, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą rukola,
 szynką drobiową, ogórkiem zielonym i szczypiorkiem, herbata ziołowa
II śniadanie : Banan, woda
Obiad: Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, sos śmietanowo-chrzanowy, surówka
 z kapusty pekińskiej z jogurtem naturalnym, sok owocowy
Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel ryżowy
(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)
Piątek:
I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, żółtym serem
 i pomidorem malinowy
      II śniadanie : Jabłko, woda
      Obiad:  Paluszki rybne, ziemniaki puree, surówka
 z marchewki i jabłka, sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt waniliowy
(alergeny: seler, gluten, mleko,  sezam, ryba

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉
😁

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Zgodnie z założeniami planu pracy przedszkola dzieci poznają różne zawody. 20 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić zakład krawiecki państwa Weberów w Rostarzewie. Dzięki uprzejmości właścicieli Misie i Pszczółki mogły zapoznać się z rzemiosłem krawieckim oraz wyposażeniem(maszyny do obszywania, robienia dziurek, przyszywania guzików itp.) Z dużym zaciekawieniem dzieci obserwowały urządzenie wykonujące hafty oraz szyte w pracowni mundury policyjne i strażackie.  Ponadto, gospodarze przygotowali na koniec niespodziankę dla dzieci - woreczki z wyszytym logo grupy i słodyczami.  Serdecznie dziękujemy!
Jadłospis 07-11.01.2019 r.

07-11.01.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  Serkiem kanapkowym i smażonym, z czerwoną papryką II śniadanie: Mandarynka, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,  naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa  mieszanego z masełkiem i  humusem z suszonymi pomidorami (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata „cytrynowa”,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola, wędliną drobiową i rzodkiewką II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli  tropikalne z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d

Łączna liczba wyświetleń