Przejdź do głównej zawartości

Urodziny Leny


W Piątek świętowaliśmy urodzinki Leny 😉🎂 Lenka skończyła już 4 lata. 😊Mimo tego, że bylo nas mało to zaśpiewaliśmy głośne STO LAT i złożyliśmy serdeczne życzenia życząc radości, uśmiechu i samych słonecznych dni 🌞😉 Lenka częstowała dzieci pysznościami, za które bardzo dziękujemy Rodzicom Lenki 
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.