Listy dla Ziemi

Nasze Przedszkolaki już po raz kolejny biorą udział w akcji    " Listy dla Ziemi".
Przedszkolaki " narysują" listy, które będą apelem do tych, którzy zanieczyszczają naszą planetę.
Celem tej akcji, jest uświadomienie wszystkim, jak ważnym aspektem jest dbanie o czystość naszego środowiska .
Dzieci, poprzez uczestnictwo w zajęciach o tematyce ekologicznej, będą nabywały wiadomości na temat postaw przyczyniających się do utrzymywania czystości w najbliższym otoczeniu :)

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków