Przejdź do głównej zawartości

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA P. SKOTNICKICH


Realizując tematykę "Co się dzieje na wiejskim podwórku" odwiedziliśmy gospodarstwo Państwa  Skotnickich -Rodziców Majki i Karola z naszej grupy. Dziękujemy za poświęcony czas, miłe spotkanie i niespodzianki przygotowane dla dzieci :-) :-)

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI