Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 02-06.07.2018 r.


           02-06.07.2018 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i żytni z masełkiem, żółtym serem,
serem smażony z kminkiem i  rzodkiewką
II śniadanie: jabłko, woda
Obiad: Jajecznica, ziemniaki, sos musztardowy, groszek z marchewk
ą, sok owocowy
Podwieczorek:  Budyń czekoladowy
(alergeny: gluten, mleko,  jaja )
Wtorek:
I śniadanie:  Płatki kukurydziane z  mlekiem, bułka mleczna z masełkiem, dżemem niskosłodzonym malinowym, herbata koperkowa
II śniadanie: banan, woda
Obiad : Kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z młodej kapusty, sok owocowy
Podwieczorek: Galaretka wiśniowa z owocem
 (alergeny:   gluten, mleko, jaja)
Środa:
I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą lodową, kiełbasą krakowską
 II śniadanie : jabłko, woda
Obiad:  Żeberka w sosie własnym, ziemniaki, ogórek kiszony, sok owocowy
Podwieczorek: Makaronowe muszelki z serem twarogowym i musem truskawkowym
(alergeny:  gluten, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kakao, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową,  ogórkiem zielonym i szczypiorkiem, herbata koperkowa
II śniadanie : nektarynka, woda
Obiad: Kurczak w sosie słodko-kwaśnym, ryż paraboliczny, brokuł  gotowany,
 sok owocowy
Podwieczorek: Amerykan, herbatka ziołowa
(alergeny:  gluten, mleko, sezam )
Piątek:
I śniadanie: Herbata rumiankowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
pastą z jajka gotowanego ze szczypiorkiem
II śniadanie : jabłko, woda
Obiad:  Gulasz rybny z warzywami, ziemniaki, sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt truskawkowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉
😁

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Zgodnie z założeniami planu pracy przedszkola dzieci poznają różne zawody. 20 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić zakład krawiecki państwa Weberów w Rostarzewie. Dzięki uprzejmości właścicieli Misie i Pszczółki mogły zapoznać się z rzemiosłem krawieckim oraz wyposażeniem(maszyny do obszywania, robienia dziurek, przyszywania guzików itp.) Z dużym zaciekawieniem dzieci obserwowały urządzenie wykonujące hafty oraz szyte w pracowni mundury policyjne i strażackie.  Ponadto, gospodarze przygotowali na koniec niespodziankę dla dzieci - woreczki z wyszytym logo grupy i słodyczami.  Serdecznie dziękujemy!
Jadłospis 07-11.01.2019 r.

07-11.01.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  Serkiem kanapkowym i smażonym, z czerwoną papryką II śniadanie: Mandarynka, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,  naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa  mieszanego z masełkiem i  humusem z suszonymi pomidorami (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata „cytrynowa”,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola, wędliną drobiową i rzodkiewką II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli  tropikalne z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d

Łączna liczba wyświetleń