Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 30-31.07.2018 r.


30-31.07.2018 r.


Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata owocowa, chleb pszenny i słonecznikowy 
z masełkiem, serkiem kanapkowym i ogórkiem zielonym
II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty, naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego,
herbatka imbirowa
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

Wtorek:
I śniadanie: Płatki owsiane na mleku, rogal mleczny z masełkiem
 i dżemem niskosłodzonym truskawkowym
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad : Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, bukiet warzyw,
sok owocowy
 Podwieczorek: Galaretka owocowa
 (alergeny:  jaja, gluten, mleko)


OSTATNIO CZYTANE

Urodziny Bianki i Gracjana

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Lody dla ochłody

Łączna liczba wyświetleń