Dzień chłopaka w Krasnoludkach

30 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Chłopaka.
Nasze dziewczyny, by uczcić ten wyjątkowy dzień,
obdarowały swoich nowych kolegów skromnym upominkiem.
Była to zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopaków nowa sytuacja,
 w której wszyscy odnleźli się doskonale.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach