Przejdź do głównej zawartości

Dzień chłopaka w Krasnoludkach

30 września w całej Polsce obchodzony jest Dzień Chłopaka.
Nasze dziewczyny, by uczcić ten wyjątkowy dzień,
obdarowały swoich nowych kolegów skromnym upominkiem. 
Była to zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopaków nowa sytuacja,
 w której wszyscy odnleźli się doskonale.OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami