Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 10-14. 09.2018 r.


10-14.09.2018 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata LIPTON z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy
z masełkiem, serkiem kanapkowym i smażonym, z papryką czerwoną
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, 
sok owocowy
Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka imbirowa
(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)
Wtorek:
I śniadanie:  Musli owocowe z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata „Melisa”
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Krem z marchewki z kaszką, gołąbki inaczej, ziemniaki, surówka
 z czerwonej cebuli i ogórka kiszonego, sok owocowy
Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, ciasteczko zbożowe
 (alergeny:   seler, gluten, mleko)
Środa:
I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola
 i szyneczką drobiową
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, żeberka duszone w sosie własnym, ziemniaki, surówka z modrej kapusty z jogurtem naturalnym, sok owocowy
Podwieczorek:  Maślanka owocowa, chrupki kukurydziane
(alergeny:  seler, gluten, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kawa zbożowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,
pastą z kiełbasy zielonogórskiej i ogórka konserwowego, herbata owocowa
II śniadanie : Arbuz, woda
Obiad: Rosół z makaronem, kurczak „ carry” z warzywami i ryżem  parabolicznym, sok owocowy
Podwieczorek: Murzynek z serem, herbatka koperkowa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)
Piątek:
I śniadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,
żółtym serem, pomidorem i szczypiorkiem
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa jarzynowa, ryba gotowana, sos koperkowy, ziemniaki, surówka 
z marchewki i jabłka z jogurtem naturalnym
Podwieczorek: Jogurt truskawkowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

OSTATNIO CZYTANE

Urodziny Bianki i Gracjana

Zakończenie Roku w grupie Krasnali

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Łączna liczba wyświetleń