Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 01-05.10.2018 r.



           01-05.10.2018 r.
Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
 tuńczykiem i czerwoną papryką
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy
Podwieczorek:  Andruty z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbatka „melisa”
(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba)
Wtorek:
I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z pastą z fileta drobiowego, ogórka konserwowego i jajka
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Zupa ziemniaczana z pomidorami, gulasz z warzywami i kaszą jęczmienną,
sok owocowy
Podwieczorek: Maślanka owocowa
 (alergeny:   seler, gluten, jaja, mleko)
Środa:
I śniadanie: Kaszka kukurydziana z mlekiem, kawiorek z masełkiem, herbata owocowa
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Żurek z jajkiem i kiełbaską, parówka w sosie greckim, ziemniaki,
sok owocowy
Podwieczorek:  Sok ze świeżo wyciskanych owoców (arbuz, jabłko)
(alergeny:  seler, gluten, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, wątrobianką               i ogórkiem kiszonym, herbata owocowa
II śniadanie : Winogrono, woda
Obiad: Zupa neapolitańska , udko w rękawie, ziemniaki, surówka z białej kapusty
 i marchewki,  sok owocowy
Podwieczorek:  Amerykany, herbatka rumiankowa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)
Piątek:
I śniadanie: Herbata miętowa, jajecznica, bułka pszenna i grahamka z masełkiem
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Krem z dyni z bagietką, GZIK-  ziemniaki z twarogiem i olejem lnianym,
 sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt waniliowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Wycieczka z rodzicami Krasnali i Misiów

Urodziny Bianki i Gracjana

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Łączna liczba wyświetleń