Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 08-12.10.2018 r.


08-12.10.2018 r.
Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, żółtym serem i papryką czerwoną
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa fasolowa, nale
śniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy
Podwieczorek:  Kisiel do picia, wafel ryżowy
(alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja)
Wtorek:
I śniadanie:  Rrogal mleczny  z masełkiem i dżemem niskosłodzonym jagodowym, herbata owocowa
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Szpinakowy krem, zraz mielony, ziemniaki , buraczki z jabłkiem, sok owocowy
Podwieczorek: Makaronowe muszelki z twarogiem półtłustym i musem truskawkowym, herbatka rumiankowa
 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)
Środa:
I śniadanie: Naworka – polewka,  chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbasą krakowski kiełkami rzodkiewki, herbatka owocowa
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa pomidorowa z zacierką, kotlet schabowy , ziemniaki puree, duszona marchewka, sok owocowy
Podwieczorek:  Kruche babeczki ze śmietaną i galaretką pomarańczową,
herbatka „melisa”
(alergeny:  seler, gluten , jaja, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kawa zbożowa, sałatka jarzynowa, bułka pszenna i grahamka
 z masełkiem, herbatka imbirowa
II śniadanie : Marchewkowe chipsy, woda
Obiad: Zupa koperkowa, kebab po polsku z bakłażanem, papryką i cebulą,
ryż,  sok owocowy
Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców, pieczywo wasa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, sezam)
Piątek:
I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem i  pastą
z jajka gotowanego i szczypiorku
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa rybna, kaszanka, ziemniaki puree, sałatka grecka, sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt truskawkowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉
😁

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ

Zgodnie z założeniami planu pracy przedszkola dzieci poznają różne zawody. 20 grudnia mieliśmy okazję odwiedzić zakład krawiecki państwa Weberów w Rostarzewie. Dzięki uprzejmości właścicieli Misie i Pszczółki mogły zapoznać się z rzemiosłem krawieckim oraz wyposażeniem(maszyny do obszywania, robienia dziurek, przyszywania guzików itp.) Z dużym zaciekawieniem dzieci obserwowały urządzenie wykonujące hafty oraz szyte w pracowni mundury policyjne i strażackie.  Ponadto, gospodarze przygotowali na koniec niespodziankę dla dzieci - woreczki z wyszytym logo grupy i słodyczami.  Serdecznie dziękujemy!
Jadłospis 07-11.01.2019 r.

07-11.01.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  Serkiem kanapkowym i smażonym, z czerwoną papryką II śniadanie: Mandarynka, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty,  naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Kanapki z pieczywa  mieszanego z masełkiem i  humusem z suszonymi pomidorami (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata „cytrynowa”,  bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola, wędliną drobiową i rzodkiewką II śniadanie: Banan, woda Obiad : Zupa pomidorowa z ryżem, kotlet mielony, ziemniaki puree, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem wiśniowym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli  tropikalne z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i d

Łączna liczba wyświetleń