Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 29-31.10.2018 r.


  29-31.10.2018 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem
Tuńczykiem i papryką czerwoną
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa z kasz
ą jaglaną, placki ziemniaczano-dyniowe z cukrem trzcinowym, sok wieloowocowy
Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego z jogurtem naturalnym, herbata ziołowa
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Wtorek:
I śniadanie:  Herbata owocowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pasztetem drobiowym własnego wyrobu (filet drobiowy, ogórek konserwowy, jajko gotowane, jogurt naturalny, pietruszka)
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Barszcz ukraiński, gulasz z karkówki , pyzy, kapusta zasmażana
 z masełkiem i cebulką, sok owocowy
Podwieczorek: Kaszka na mleku z sokiem owocowym, woda
 (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja)

Środa:
I śniadanie: Musli tropikalne  z mlekiem, herbata imbirowa, kawiorek z masełkiem
 i miodem wielokwiatowym
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa pomidorowo-dyniowa z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z modrej kapusty z jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok wiśniowy
Podwieczorek:  Galaretka owocowa, chrupki kukurydziane
(alergeny:  seler, gluten, jaja,mleko)


OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 23-27.09.2019 r.

23-27.09.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z pasztetem drobiowo-pomidorowym  i żółtą papryką II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: ”Pazibroda”- kapuśniak ze słodkiej kapusty, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola,  pieczenią rzymską i pomidorem II śniadanie: Arbuz, woda Obiad : Krem z soczewicy czerwonej, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy,  chrupki kukurydziane  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli owocowe  z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i dżemem niskosłodzonym jagodowym , herbata imbirowa

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze 😉 Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania 😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu 😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).

Smerfy w świecie sztuki - "BLACK MIRROR" Emilii Boguckiej