wtorek, 30 października 2018

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie

26.10.2018r. w " Świecie Bajek" odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci ze starszych grup. Grupa Pszczółek już w roli starszaków przygotowała dla nowych dzieci występ artystyczny podczas, którego także nowe przedszkolaki wykonywały różne zadania i składały przysięgę przedszkolaków. :) Nowe przedszkolaki spisały się na medal :) recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Następnie, po złożeniu przyrzeczenia, Pani Dyrektor Marta Sroczyńska pasowała przedszkolaków symbolicznym ołówkiem a wychowawcy grup wręczyli dyplomy i gratulacje. Także Rodzice poproszeni zostali o złożenie przyrzeczenia, podczas którego obiecywali być wzorowymi Rodzicami i wspierać swoje dzieci oraz nasze przedszkole :) " Słodkim" Przypieczętowaniem przysięgi było wypicie soku z cytryny przez Rodziców :) Następnie Rodzice wraz z dziećmi zasiedli do poczęstunku, który pomogły nam zorganizować mamy naszych przedszkolaków. :)