Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie

26.10.2018r. w " Świecie Bajek" odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci ze starszych grup. Grupa Pszczółek już w roli starszaków przygotowała dla nowych dzieci występ artystyczny podczas, którego także nowe przedszkolaki wykonywały różne zadania i składały przysięgę przedszkolaków. :) Nowe przedszkolaki spisały się na medal :) recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Następnie, po złożeniu przyrzeczenia, Pani Dyrektor Marta Sroczyńska pasowała przedszkolaków symbolicznym ołówkiem a wychowawcy grup wręczyli dyplomy i gratulacje. Także Rodzice poproszeni zostali o złożenie przyrzeczenia, podczas którego obiecywali być wzorowymi Rodzicami i wspierać swoje dzieci oraz nasze przedszkole :) " Słodkim" Przypieczętowaniem przysięgi było wypicie soku z cytryny przez Rodziców :) Następnie Rodzice wraz z dziećmi zasiedli do poczęstunku, który pomogły nam zorganizować mamy naszych przedszkolaków. :)

Wycieczka z rodzicami Krasnali i Misiów

Urodziny Bianki i Gracjana

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Łączna liczba wyświetleń