Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie

26.10.2018r. w " Świecie Bajek" odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci ze starszych grup. Grupa Pszczółek już w roli starszaków przygotowała dla nowych dzieci występ artystyczny podczas, którego także nowe przedszkolaki wykonywały różne zadania i składały przysięgę przedszkolaków. :) Nowe przedszkolaki spisały się na medal :) recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Następnie, po złożeniu przyrzeczenia, Pani Dyrektor Marta Sroczyńska pasowała przedszkolaków symbolicznym ołówkiem a wychowawcy grup wręczyli dyplomy i gratulacje. Także Rodzice poproszeni zostali o złożenie przyrzeczenia, podczas którego obiecywali być wzorowymi Rodzicami i wspierać swoje dzieci oraz nasze przedszkole :) " Słodkim" Przypieczętowaniem przysięgi było wypicie soku z cytryny przez Rodziców :) Następnie Rodzice wraz z dziećmi zasiedli do poczęstunku, który pomogły nam zorganizować mamy naszych przedszkolaków. :)

Jadłospis 23-27.09.2019 r.

23-27.09.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z pasztetem drobiowo-pomidorowym  i żółtą papryką II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: ”Pazibroda”- kapuśniak ze słodkiej kapusty, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola,  pieczenią rzymską i pomidorem II śniadanie: Arbuz, woda Obiad : Krem z soczewicy czerwonej, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy,  chrupki kukurydziane  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli owocowe  z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i dżemem niskosłodzonym jagodowym , herbata imbirowa

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze 😉 Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania 😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu 😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).

Smerfy w świecie sztuki - "BLACK MIRROR" Emilii Boguckiej