RATOWNICY MEDYCZNI W PRZEDSZKOLU

8 października gościliśmy w przedszkolu ratowników medycznych grodziskiego Pogotowia Ratunkowego. Dzieci miały okazję poznać pracę ratowników, obejrzeć wyposażenie karetki pogotowia a co najważniejsze uczyć się na pluszakach i fantomie sztucznego oddychania.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach