Przejdź do głównej zawartości

SPOTKANIE Z PISARKĄ

10 października gościła u nas pani Monika Sawicka - pisarka. Przedstawiła swoje książeczki dla dzieci:"Zakochany Kajtek", "O Kajtku Szczęściarzu", "Kajtuś patriota", przeprowadziła zabawy plastyczne i quiz patriotyczny. W nagrodę Pszczółki otrzymały flagi i książeczki do kącika czytelniczego z dedykacją.
OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.