Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z ratownikiem.      8 października, wszystkie dzieci z Przedszkola "Świat Bajek" wzięły udział w zajęciach, na których odbył się pokaz z udzielania pierwszej pomocy przez ratowników medycznych z grodziskiego Pogotowia Ratunkowego. Dzielne Krasnale z pomocą pluszowych misiaków uczyły się jak prawdłowo uciskać klatkę piersiową.
Dodakową atrakcją było zwiedzanie karetki oraz jej wyposażenia.

Całemu wydarzeniu towarzyszył Misio Pysio- nasz krasnalkowy bohater Programu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury".OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.