Przejdź do głównej zawartości

Spotkanie z ratownikiem.      8 października, wszystkie dzieci z Przedszkola "Świat Bajek" wzięły udział w zajęciach, na których odbył się pokaz z udzielania pierwszej pomocy przez ratowników medycznych z grodziskiego Pogotowia Ratunkowego. Dzielne Krasnale z pomocą pluszowych misiaków uczyły się jak prawdłowo uciskać klatkę piersiową.
Dodakową atrakcją było zwiedzanie karetki oraz jej wyposażenia.

Całemu wydarzeniu towarzyszył Misio Pysio- nasz krasnalkowy bohater Programu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury".OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA