Przejdź do głównej zawartości

Kolędowanie
W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy "Pszczółki" rozpoczęły kolędowanie. Odwiedzały zaprzyjaźnione z przedszkolem instytucje, śpiewały kolędę "Pójdźmy wszyscy do stajenki" i składały świąteczne życzenia.

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI