Przejdź do głównej zawartości

Przedszkolaki Ubierają Choinkę


" Kolorowe świeczki, kolorowy łańcuch. 

Wkoło choineczki przedszkolaki tańczą.

 Serduszko z piernika, pozłacany orzech. 
Ciepło jest w przedszkolu, 
chociaż mróz na dworze."

 We wtorek nasze przedszkolaki przystroiły już choinkę :) W pełnej gotowości wyczekujemy Świętego Mikołaja :)
OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami