ŚWIĄTECZNE ZAJĘCIA

18 grudnia  rodzice Pszczółek uczestniczyli w zajęciach otwartych. Dzieci przedstawiły inscenizację pt.: "Wieczór Bożego Narodzenia", zaśpiewały piosenkę "Święty Mikołaju", zatańczyły do utworu " We Wish You a Merry Christmas". Wspólnie z rodzicami zrobiły kolorowe choinki z szyszek i śpiewały kolędy. Goście mogli również skosztować pierników przygotowanych przez ich pociechy.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach