Warsztaty Świąteczne

5 Grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Świąteczne z udziałem osób należących do Stowarzyszenia Seniorów " Druga Młodość". Koordynatorem warsztatów była Pani Paulina Piątyszek, która zaprezentowała naszym gościom różne możliwości zrobienia kartek i dekoracji świątecznych. Dzieci z grup Krasnali oraz Smerfów wraz z opiekunami aktywnie uczestniczyły w warsztatach tworząc świąteczne prace plastyczne :) Następnie każdy uczestnik wraz z przedszkolakiem zrobił kartkę świąteczną. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.

DZIEŃ JABŁKA

Z okazji Dnia Jabłka Krasnale przygotowały pyszny i zdrowy sok.

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze  😉  Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania  😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu  😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).