Warsztaty Świąteczne

5 Grudnia w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Świąteczne z udziałem osób należących do Stowarzyszenia Seniorów " Druga Młodość". Koordynatorem warsztatów była Pani Paulina Piątyszek, która zaprezentowała naszym gościom różne możliwości zrobienia kartek i dekoracji świątecznych. Dzieci z grup Krasnali oraz Smerfów wraz z opiekunami aktywnie uczestniczyły w warsztatach tworząc świąteczne prace plastyczne :) Następnie każdy uczestnik wraz z przedszkolakiem zrobił kartkę świąteczną. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

Zajęcia kulinarne z rodzicami

Dnia 29 listopada 2019r.  w grupie najmłodszych przedszkolaków odbyły się warsztaty kulinarne z udziałem rodziców. Podczas warsztatów utrwaliły wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania. Segregowały, przeliczaly, określały kolor, wielkość oraz nazwy poznanych owoców krajowych. W tym dniu dzieci miały dużo pracy, ponieważ ich zadaniem było obranie i pokrojenie owoców, a następnie nadziewanie ich na patyczki, tworząc wspólnie z rodzicami szaszłyki z owoców pyszne i zdrowe. Najwięcej radości sprawiła dzieciom degustacja własnoręcznie przysmaków.