Przejdź do głównej zawartości

Ferie przedszkolakówW tym tygodniu przedszkolaki, w ramach zajęć organizowanych przez Centrum Kultury w Wielichowie, miały przyjemność brać udział w pokazie iluzji  w wykonaniu Piotra Szumnego, 
 w przedstawieniu o segregacji śmieci 
Teatru Lalkowego "Pracowni za piecem" z Wolsztyna oraz w zimowych tańcach z Bałwankiem.OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie