Przejdź do głównej zawartości

Baśnie, bajki, bajeczki...

Nie od dziś wiadomo, że czytanie dzieciom to bardzo ważna sprawa.
W przedszkolu czytamy dzieciom przy każdej możliwej okazji. 
Aby zainteresowanie literaturą dla malucha było jak największe, 
staramy się pokazywać ją w najróżniejszych formach. OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA