DZIEŃ BABCI I DZIADKA U PSZCZÓŁEK

21 lutego w przyjaznej i radosnej atmosferze spędziliśmy czas z naszymi gośćmi. Pszczółki poprzez program artystyczny wyraziły swoją miłość do Babć i Dziadków. Odtwarzały swoje role z przejęciem, śpiewały, tańczyły i składały życzenia. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom kwiatki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Nie zabrakło też wspólnej zabawy.
Gromkie brawa dla małych artystów oraz uśmiechnięte twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki.