Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 04-08-2019 r.




04-08.02.-2019 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata  z cytryną, chleb pszenny i słonecznikowy
z masełkiem, tuńczykiem w sosie własnym i kiełkami rzodkiewki
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy
Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem śmietankowym, herbata melisa
(alergeny: seler, gluten, mleko,  ryba)
Wtorek:
I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola
i szyneczką drobiową
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Zupa cytrynowa z ryżem, pulpety w sosie serowo-koperkowym,  ziemniaki,
 zielona fasolka szparagowa, sok owocowy
Podwieczorek: Maślanka owocowa, „ kukurydziane kręciołki”
 (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)
Środa:
I śniadanie:  Musli tropikalne  z mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym, herbata koperkowa
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Krem z soczewicy czerwonej z kaszką kukurydzianą, parówka w sosie greckim,
  ziemniaki, sok owocowy
Podwieczorek:  Sok ze świeżo wyciskanych owoców, ciasteczko zbożowe
(alergeny:  seler, gluten, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,
pastą z kiełbasy zielonogórskiej i ogórka konserwowego, herbata owocowa
II śniadanie : Chipsy marchewkowe, woda
Obiad: Zupa z fasoli „Jaś”, kurczak w rękawie, kasza bul gur,
surówka z modrej kapusty  z jabłkami i z jogurtem naturalnym, sok owocowy
Podwieczorek: Pieczywo wasa z brokułem, herbatka ziołowa
(alergeny:  seler, gluten, mleko)
Piątek:
I śniadanie: Herbata imbirowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,
jajecznica ze szczypiorkiem
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa pomidorowa z zacierką,  Gzik- ziemniaki z twarogiem i olejem lnianym,
 sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt truskawkowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

OSTATNIO CZYTANE

Urodziny Bianki i Gracjana

Zakończenie Roku w grupie Krasnali

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Łączna liczba wyświetleń