Przejdź do głównej zawartości

W bibliotece
W piątek Pszczółki były na spotkaniu w Bibliotece w Wielichowie. Obejrzały teatrzyk Kamishibai  "Pani Zamieć" i dowiedziały się, że nie warto być leniuchem, bo tylko pracowici zostają wynagrodzeni. Uczestniczyły też w  zajęciach plastycznych  i zabawach ruchowych, które sprawiły im wiele radości. Zapoznały się z biblioteką, pracą bibliotekarki i zasadami wypożyczania książek.

Serdecznie dziękujemy Pani Ali i Pani Agnieszce za miłe i ciekawe spotkanie:)OSTATNIO CZYTANE

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

 

Pasowanie Misiów i Tygrysków

W pewien czwartek odświętnie ubrani czekaliśmy za naszymi rodzicami. Dzień to był niezwykły ponieważ od tej pory mieliśmy stać się prawdziwymi Przedszkolakami.  Występy piękne zaprezentowaliśmy, przysięgę wyrecytowaliśmy, później żwawym krokiem do Pani Dyrektor po kolei podchodziliśmy i niczego się nie baliśmy.  Tak więc od tej pory: co dzień rano buzię będziemy mieć roześmianą, będziemy nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać, zjadać będziemy wszystko z talerzyka oraz będziemy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.                                                                                                         Pozdrawiamy Misie i Tygryski z Paniami