Przejdź do głównej zawartości

DZIEŃ KOBIET


8 Marca nasi przedszkolni dżentelmeni przybiegli do nas z cudownymi życzeniami z okazji Dnia Kobiet 😍😘 Serdecznie dziękujemy chłopcom oraz Radzie Rodziców za niespodzianki, które otrzymsłysmy z tej okazji - jesteście wspaniali  😍
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie