Przejdź do głównej zawartości

Informacja dotycząca dnia 29.03.2019 r.Drodzy Rodzice!
W związku z wyjazdem na teatrzyk, który odbędzie się 29 marca, prosimy aby przywieźć dzieci
z wszystkich grup na godzinę 8.00, ponieważ właśnie o tej godzinie zostanie podane śniadanko. 
Dziękujemy!

OSTATNIO CZYTANE

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

Zaproszenie na Pasowanie na Przedszkolaka                                 Kochani Rodzice! Już nadeszła pora przyjść na pasowanie do nas do przedszkola. Uroczyście Was zapraszamy na tę ważną chwilę, która uczyni z dzieciaczka prawdziwego przedszkolaczka.   Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się  7 listopada 2019r. o godzinie 13.30.      Prosimy o uroczysty strój dla dziecka.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA