Spotkanie z Panią Agatą Szymczak , wizyta w przytulisku dla zwierząt

22.03.2019r. Nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Agata Szymczak, która opowiadała dwóm najstarszym grupom o życiu psów, o ich potrzebach oraz funkcjonowaniu w społeczeństwie. Pani Agata przybliżyła dzieciom znaczenie mowy psów oraz zaprezentowała bezpieczne postawy, w sytuacji kontaktu z nieznanym psem. Niezmiernie ważnym aspektem, który także został omówiony był temat związany z działaniem naszego miejscowego przytuliska dla zwierząt. Tam właśnie udaliśmy się na koniec spotkania, gdzie poznaliśmy pieski, które czekają na to aż ktoś zechce je adoptować. Dzieci wymysliły dla tych piesków imiona : Daisy i Frajda <3 Przy tej okazji nasze przedszkolaki pozyskały mnóstwo informacji na temat roli wolontariusza 😍 Serdecznie dziękujemy Pani Agacie za wspaniałą lekcję, dzięki której nasi podopieczni nauczyli się empatii oraz szacunku do zwierząt.

Co to był za bal!

Dzisiaj odbył się długo wyczekiwany balik karnawałowy, w którym wzięły udział dzieci z grup: Krasnale oraz Misie.  Wspólnym zabawom oraz tańcom nie było końca 😊  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci 😊

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice!  😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż.  🌷  przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30.  🌸 Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast  😉 Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ).  😉 Miłego weekendu!  😉 😁