Przejdź do głównej zawartości

Zbiórka karmy dla psówKochani Rodzice 😍
Los piesków z naszego miejscowego przytuliska dla zwierząt nie jest obojętny naszym przedszkolakom 😍 ogłaszamy zbiórkę karmy dla psów. Zbiórka będzie trwała do końca przyszłego tygodnia.  Liczymy na Wasze zaangażowanie 😊 warto pomagać!OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI