Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 13-17.05.2019 r.


       13-17.05.2019 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata rumiankowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
żółtym serem i papryką  czerwoną
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapu
śniak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy
Podwieczorek:  Drożdżówka z budyniem, herbata ziołowa
(alergeny: seler, gluten, mleko)
Wtorek:
I śniadanie:  Kawa zbożowa, herbata koperkowa, bułka pszenna i grahamka
z pasztetem drobiowo-pomidorowym  i ogórkiem konserwowym
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad : Zupa brokułowa  z kaszką manną, sztuka mięsa w sosie własnym, pyzy, surówka z modrej kapusty , sok owocowy
Podwieczorek: Maślanka owocowa
 (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)
Środa:
I śniadanie: Kaszka kukurydziana z mlekiem, kawiorek z masełkiem, herbata owocowa
 II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa szczawiowa z jajkiem, parówka w sosie greckim z czarnuszką,  ziemniaki,
sok owocowy
Podwieczorek:  Kisiel do picia, ciasteczko owsiane z żurawiną
(alergeny:  seler, gluten, jaja, mleko)
Czwartek:
I śniadanie: Kakao, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, szynką wieprzową gotowaną i kiełkami rzodkiewki
II śniadanie : Marchewkowe chipsy, woda
Obiad:  Rosół z makaronem, potrawka z ryżem ( kurczak gotowany, biały sos,
groszek z marchewką), sok owocowy
Podwieczorek:  Murzynek z serem, herbata melisa
(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)
Piątek:
I śniadanie: Herbata z cytryną,  jajecznica, bułka pszenna i grahamka z masełkiem
 i żółtym serem
II śniadanie : Jabłko, woda
Obiad:  Zupa cytrynowa z ryżem, ryba panierowana,  ziemniaki ,  surówka z selera
 i ananasa z  jogurtem naturalnym, sok owocowy
 Podwieczorek: Jogurt owocowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

                                                                    

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 9-13.09.2019 r.

09-13.09.2019 r.
Poniedziałek: I śniadanie: Herbata LIPTON z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem i rzodkiewkowym twarożkiem II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Kapuśniak z kiszonej kapusty, naleśniki z jabłkiem i cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek: Tostowe uśmiechy ( zapiekanka z żółtym serem i sosem pomidorowym), herbatka rumiankowa (alergeny: seler, gluten, mleko,jaja) Wtorek: I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem, rogal mleczny z dżemem niskosłodzonym malinowym herbata „Melisa” II śniadanie: Banan, woda Obiad : Barszcz zabielany z zacierką, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Galaretka owocowa (alergeny: seler, gluten, mleko) Środa: I śniadanie: Herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, polędwicą drobiową i ogórkiem zielonym II śniadanie : Jabłko, woda Obiad: Zupa koperkowa z ziemniakami, gulasz z warzywami z kaszą bul gur, sok owocowy Podwieczorek: Maślanka owocowa, ciasteczko owsiane bez cukru z żurawiną (alergeny:…

Jadłospis 2-6.09.2019

02-06.09.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, żółtym serem i pomidorem II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa,  makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek:  Drożdżówka ze śliwką, bawarka, woda (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie:  Płatki kukurydziane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym, herbata rumiankowa II śniadanie: Banan, woda Obiad : Brokułowy krem z kaszką manną,  kotlet mielony, ziemniaki,  buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Sok z arbuza, wafle kukurydziane  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą lodową, kiełbasą zielonogórską i kiełkami rzodkiewki  II

Jadłospis 8-12.07.2019 r.

8-12.07.2019 Poniedziałek: I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,  pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem konserwowym II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem, jajko smażone, ziemniaki puree, mini marchewka gotowana, sok owocowy Podwieczorek:  Budyń czekoladowy (alergeny: seler, jaja, gluten, mleko) Wtorek: I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka  z masełkiem  i pastą z kiełbasy zielonogórskiej II śniadanie: Banan, woda Obiad : Gulasz z warzywami, ziemniaki, buraczki z jabłkiem, sok owocowy Podwieczorek: Herbatka ziołowa, andruty z masełkiem i dżemem truskawkowym niskosłodzonym  (alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam) Środa: I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny  i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą drobiową  i  kiełkami brokułu II

Łączna liczba wyświetleń