Kameleon

Poznaliśmy dziś 1,5 roczną jaszczurkę o imieniu Kajtusia. Ulubionym jej pokarmem są świerszcze, o czym przekonaliśmy się obserwując jak łapie je swoim długim językiem. Kajtusia ma terrarium, ale woli swobodnie spacerować i spać na drzewku w kuchni. Zmienia barwę z zieleni z szarością na jasnozielony. Prawdopodobnie dobrze się u nas czuła, bo mogliśmy to zobaczyć. Pszczółki uważnie obserwowały kameleona, jego ruchome oczy, zakręcający się ogonek czy pazurki ułatwiające wspinanie się. To było ciekawe  spotkanie. Dziękujemy Kubie, Tatianie i  mamie :)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się w naszej grupie wielkie wydarzenie. Tego dnia Misie miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich Dziadków. Były występy artystyczne, wspólne rozmowy, dużo śmiechu i zabawy. Dzieci miały okazję spędzić z dziadkami wspaniałe chwile w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy dziadkom za przybycie, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie, wszystkim Panią za organizację oraz dzieciom za piękne występy. Zapraszamy do fotorelacji...