Kameleon

Poznaliśmy dziś 1,5 roczną jaszczurkę o imieniu Kajtusia. Ulubionym jej pokarmem są świerszcze, o czym przekonaliśmy się obserwując jak łapie je swoim długim językiem. Kajtusia ma terrarium, ale woli swobodnie spacerować i spać na drzewku w kuchni. Zmienia barwę z zieleni z szarością na jasnozielony. Prawdopodobnie dobrze się u nas czuła, bo mogliśmy to zobaczyć. Pszczółki uważnie obserwowały kameleona, jego ruchome oczy, zakręcający się ogonek czy pazurki ułatwiające wspinanie się. To było ciekawe  spotkanie. Dziękujemy Kubie, Tatianie i  mamie :)

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA