Przejdź do głównej zawartości

Konkurs wiersza i piosenki- Polska


30 kwietnia odbył się w naszym Przedszkolu konkurs wiersza i piosenki, którego koordynatorem była Pani Monika Stocka. Tematem przewodnim konkursu była Polska- nasza Ojczyzna 🇵🇱 Chętne przedszkolaki recytowaly wiersze bądź śpiewaly piosenki przed liczną publicznością 😉 Za piękne wystąpienie uczestnicy konkursu otrzymali nagrody! Serdeczne gratulacje ! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci 😘


OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Urodziny Oliwki

URODZINKI EMILKI i ANI