Przejdź do głównej zawartości

Konkurs wiersza i piosenki- Polska


30 kwietnia odbył się w naszym Przedszkolu konkurs wiersza i piosenki, którego koordynatorem była Pani Monika Stocka. Tematem przewodnim konkursu była Polska- nasza Ojczyzna 🇵🇱 Chętne przedszkolaki recytowaly wiersze bądź śpiewaly piosenki przed liczną publicznością 😉 Za piękne wystąpienie uczestnicy konkursu otrzymali nagrody! Serdeczne gratulacje ! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci 😘


OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.