Przejdź do głównej zawartości

Krasnale w gospodarstwie

W poniedziałek, podczas wyprawy do gospodarswta rolnego
Państwa Rudzkich, dzieci mogły z bliska obejrzeć hodowlaną rodzinę: krowę, byka i cielaka. 
Pan Marian- właściciel gospodarstwa, pokazał nam również maszyny rolnicze oraz pieczarkarnię. 
Taka wycieczka to doskonala okazja do bezpośredniej obserwacji zwierząt 
oraz warunków, w których żyją. OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie

URODZINKI EMILKI i ANI