Przejdź do głównej zawartości

Misio Pysio w odwiedzinach u Oliwki, Anity i Natalii.To już jedne z ostatnich odwiedzin Misia Pysia. 
Miał on zaszczyt nocować w domu Krasnalkowych dziewczynek i posłuchać bajek na dobranoc. 

Mamy nadzieję, że nasza czytelnicza przygoda podobała się Państwu
i zachęciła do jeszcze częstrzego sięgania po książki.

OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie