Przejdź do głównej zawartości

Wiosenne porządki w ogródku

W tym tygodniu Krasnale zadbały o to,
aby nasz ogródek już niedługo stał sie kolorowy.
 Dzieci grabiły, siały, sadziły, podlewały i już nie mogą się doczekać,
 kiedy wszystko pieknie wyrośnie. 
OSTATNIO CZYTANE

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :) 
URODZINKI EMILKI i ANI

Pasowanie na Przedszkolaka - Pszczoły, Smerfy, Misie