Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 17-21.06.2019


JADŁOSPIS 17-21.06.2019 r.

Poniedziałek:
I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,
pastą z tuńczyka  i kiełkami rzodkiewki
II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa gulaszowa, makaronowe muszelki z serem twarogowym
,
 sok owocowy
Podwieczorek:  Andruty z masełkiem i dżemem niskosłodzonym malinowym,
herbatka ziołowa
(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

Wtorek:
I śniadanie:  Kawa zbożowa,  herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka
 z masełkiem, wątrobianką i ogórkiem konserwowym
II śniadanie: Banan, woda
Obiad : Frykatelki, ziemniaki puree, sałatka szwedzka, sok owocowy
Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z sokiem wiśniowym
(alergeny:  seler, gluten, jaja,  mleko, sezam)

Środa:
I śniadanie: Płatki ryżowe na mleku, kanapka z pieczywa mieszanego z szynką, pomidorem i szczypiorkiem
 II śniadanie : jabłko, woda
Obiad:  Grochówka z parówką, bułka pszenna, sok owocowy
Podwieczorek: Sok ze świeżo wyciskanych owoców (arbuz), wafle  kukurydziane (alergeny: seler, gluten, mleko)

Piątek:
I śniadanie: Herbata owocowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem,
serkiem kanapkowym i smażonym
II śniadanie : jabłko, woda
Obiad:  Jajko gotowane, ziemniaki, sos musztardowy,
mini marchewka gotowana, sok owocowy
Podwieczorek: Jogurt waniliowy
(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, gorczyca)

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 23-27.09.2019 r.

23-27.09.2019 r. Poniedziałek: I śniadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego  z pasztetem drobiowo-pomidorowym  i żółtą papryką II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: ”Pazibroda”- kapuśniak ze słodkiej kapusty, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko,  jaja) Wtorek: I śniadanie:  Herbata z cytryną, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą rukola,  pieczenią rzymską i pomidorem II śniadanie: Arbuz, woda Obiad : Krem z soczewicy czerwonej, gołąbki inaczej, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kefir brzoskwiniowo-bananowy,  chrupki kukurydziane  (alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja) Środa: I śniadanie: Musli owocowe  z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i dżemem niskosłodzonym jagodowym , herbata imbirowa

Zaproszenie na Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka- GRUPA MISIE

Pasowanie w grupie MISIÓW 😊 Idzie sobie Przedszkolaczek. Śpiewa, tańczy no i skacze 😉 Wielki powód ma do śmiania, gdyż nadchodzi dzień pasowania 😉 Serdecznie zapraszamy Was Drodzy Rodzice na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 10.11.2017r. o godz. 13:30 W naszym przedszkolu 😊 Pragnę poinformować, że dzieci, które w ubiegłym roku były w grupie Krasnali  a w tym roku są w grupie MISIÓW, także występują z nami i zapraszają rodziców. Jeśli, któryś z rodziców nie może wziąć udziału w uroczystości wówczas dane dziecko może zaprosić babcię, dziadka lub ciocię ( każde dziecko zaprasza 2 osoby).

Smerfy w świecie sztuki - "BLACK MIRROR" Emilii Boguckiej