PSZCZÓŁKI i SMERFY z wizytą w gabinecie stomatologicznym

W piątek grupa Pszczółek i Smerfów odwiedziła gabinet stomatologiczny w Centrum Medycznym SALUS. Pani doktor Anna Kalemba - Kuleczka oprowadziła przedszkolaków po gabinecie, pokazała sprzęt  potrzebny dentyście do pracy. Przypomniała dzieciom także o dbaniu o ząbki, dokładnym i prawidłowym myciu oraz wizytach kontrolnych u stomatologa. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze co zapewne pomoże przedszkolakom pokonać lęk przed wizytą u stomatologa :-) :-) :-)
Dzieci wręczyły Pani Ani podziękowanie i skromny upominek a na pamiątkę wizyty otrzymały naklejki.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Pracowite Pszczółki

W czasie nauczania zdalnego dzieci z grupy Pszczółki wykazały się pomysłowością i wykonały       w domu przepiękne prace plastyczne.