SMERFY i PSZCZÓŁKI w przytulisku dla psów w Wielichowie

Dziękujemy wszystkim, którym nie był obojętny los zwierząt ze schronisk i przyłączyli się do zbiórki karmy dla bezdomnych piesków i kotków. DZIĘKUJEMY!!!!!!

W poniedziałek 21 pażdziernika gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Agatę Szymczak - opiekunkę wolontariuszy, którzy zajmują się psiakami z  Przytuliska w Wielichowie. Pani Agata opowiedziała dzieciom o losie niechcianych i porzuconych zwierzątek. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się także, jak należy zachować się podczas kontaktu z nieznajomym psem i agresywnym.
Następnie przedszkolaki odwiedziły Przytulisko w Wielichowie i zaniosły pieskom zebraną karmę. Pieski na nasz widok bardzo się ucieszyły. Kto wie, może któryś z nich trafi do rodziny przedszkolaka??????? :-)  :-)
Karma dla kotków trafi do Schroniska w Karpicku.
Dziękujemy Pani Agacie, za poświęcony czas i przybliżenie dzieciom losu niechcianych zwierząt.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.