SMERFY i PSZCZÓŁKI w przytulisku dla psów w Wielichowie

Dziękujemy wszystkim, którym nie był obojętny los zwierząt ze schronisk i przyłączyli się do zbiórki karmy dla bezdomnych piesków i kotków. DZIĘKUJEMY!!!!!!

W poniedziałek 21 pażdziernika gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Agatę Szymczak - opiekunkę wolontariuszy, którzy zajmują się psiakami z  Przytuliska w Wielichowie. Pani Agata opowiedziała dzieciom o losie niechcianych i porzuconych zwierzątek. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się także, jak należy zachować się podczas kontaktu z nieznajomym psem i agresywnym.
Następnie przedszkolaki odwiedziły Przytulisko w Wielichowie i zaniosły pieskom zebraną karmę. Pieski na nasz widok bardzo się ucieszyły. Kto wie, może któryś z nich trafi do rodziny przedszkolaka??????? :-)  :-)
Karma dla kotków trafi do Schroniska w Karpicku.
Dziękujemy Pani Agacie, za poświęcony czas i przybliżenie dzieciom losu niechcianych zwierząt.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁