"Dzień chłopaka " Misie

"Dzień Chłopaka" to szczególny dzień dla wszystkich chłopców. W tym dniu zebraliśmy się wszyscy na holu przedszkolnym na którym panie razem z dziewczynkami zaśpiewały sto lat dla chłopców i złożyły serdeczne życzenia. Następnie udaliśmy się do swojej sali w której dziewczynki wręczyły chłopcom drobne upominki i  uściski ;-)

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się w naszej grupie wielkie wydarzenie. Tego dnia Misie miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich Dziadków. Były występy artystyczne, wspólne rozmowy, dużo śmiechu i zabawy. Dzieci miały okazję spędzić z dziadkami wspaniałe chwile w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy dziadkom za przybycie, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie, wszystkim Panią za organizację oraz dzieciom za piękne występy. Zapraszamy do fotorelacji...