Przejdź do głównej zawartości

"Dzień chłopaka " Misie

"Dzień Chłopaka" to szczególny dzień dla wszystkich chłopców. W tym dniu zebraliśmy się wszyscy na holu przedszkolnym na którym panie razem z dziewczynkami zaśpiewały sto lat dla chłopców i złożyły serdeczne życzenia. Następnie udaliśmy się do swojej sali w której dziewczynki wręczyły chłopcom drobne upominki i  uściski ;-)


OSTATNIO CZYTANE

Tematy kompleksowe na miesiąc Maj

Zajęcia zdalne - Dbamy o przyrodę - Misie

W tygodniu po Świętach mówiliśmy o przyrodzie, dzieci obejrzały krótką bajkę "Drzewo, które umiało dawać", wykonały karty pracy, śpiewały piosenkę "Świat w naszych rękach", segregowały z rodzicami śmieci, wykonały pracę plastyczną "Ziemia-nasza planeta" za pomocą rosnących farb. Dodatkowo z okazji "Światowego dnia książki" zaprezentowały swoje ulubione książki. 

Mali Patrioci

Mali Patrioci. Okres poprzedzający święta majowe – Święto Pracy, Dzień Flagi Narodowej oraz  uchwalenie Konstytucji 3 Maja – to wspaniały czas na przybliżenie dzieciom treści patriotycznych.