OGŁOSZENIA -Smerfy

SZANOWNI  RODZICE !

W piątek 8.11  będziemy świętować odzyskanie niepodległości przez Polskę. Mile widziany strój biało-czerwony lub galowy.

13.11.2019r o godz. 10.30 w przedszkolu będzie fotograf.                    Każde dziecko przynosi swoją ulubioną maskotkę.

Wydawnictwo OLIMP oferuje rodzicom dwie książki dla dzieci z labiryntami, szlaczkami, zagadkami, naklejkami (do wglądu u wychowawcy grupy). Koszt kompletu 26 zł , cena jednej książki 14zł.

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.