OGŁOSZENIA -Smerfy

SZANOWNI  RODZICE !

W piątek 8.11  będziemy świętować odzyskanie niepodległości przez Polskę. Mile widziany strój biało-czerwony lub galowy.

13.11.2019r o godz. 10.30 w przedszkolu będzie fotograf.                    Każde dziecko przynosi swoją ulubioną maskotkę.

Wydawnictwo OLIMP oferuje rodzicom dwie książki dla dzieci z labiryntami, szlaczkami, zagadkami, naklejkami (do wglądu u wychowawcy grupy). Koszt kompletu 26 zł , cena jednej książki 14zł.

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka - Misie

Kochani Rodzice! 😉 Dzień Babci i Dziadka tuż tuż. 🌷 przypominam że w naszej grupie Uroczystość Dnia Babci i Dziadka jest w środę 31.01.2018 o 13:30. 🌸Jeszcze raz dziękuję tym Paniom które zgłosiły się do przygotowania ciast 😉
Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość dwie osoby ( w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice. W razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info ). 😉Miłego weekendu! 😉

😁