Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyło się w naszej grupie wielkie wydarzenie. Tego dnia Misie miały przyjemność gościć w przedszkolu swoich Dziadków. Były występy artystyczne, wspólne rozmowy, dużo śmiechu i zabawy. Dzieci miały okazję spędzić z dziadkami wspaniałe chwile w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy dziadkom za przybycie, rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie, wszystkim Panią za organizację oraz dzieciom za piękne występy. Zapraszamy do fotorelacji...

Zajęcia zdalne - "Bezpieczne wakacje", "Wakacyjne podróże", "Pożegnania nadszedł czas" - Misie

Podczas czerwcowych zajęć mówiliśmy głównie o wakacjach. Misie wiedzą jak podczas nich, bezpiecznie się zachowywać. Ćwiczyliśmy matematyczne zagadnienia. A także wykonaliśmy pracę plastyczne: "Rybki", "Japonki", "Lody". A w ostatnim tygodniu wspominaliśmy miniony rok.  Dziękuję za ten rok wszystkim, którzy angażowali się w naszą pracę.  Wszystkim życzę słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu :)

"Dzień Dziecka"

Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka od wszystkich pracowników Przedszkola "Świat Bajek".
Życzymy Wszystkim Dzieciom,
tym małym i tym dużym,
żeby nigdy nie zatraciły dziecka w sobie!

Zajęcia zdalne - Święto rodziców - Misie

W tygodniu poświęconym rodzicom Misie pomagały swoim rodzicom, wykonały laurki, a także wykonywały zwariowane ćwiczenia matematyczne.