Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 08-12.11.2021 r.

 

08-12.11.2021 r.

Poniedziałek (08.11.2021 r.)

I śniadanie: Herbata imbirowa,

chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem i pastą z  tuńczyka

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Barszcz z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy

Podwieczorek: :  Budyń czekoladowy

 (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

Wtorek (09.11.2021 r.)

I śniadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masełkiem, herbata rumiankowa

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa jarzynowa z białą kaszą jęczmienną, sztuka mięsa w sosie własnym, pyzy, surówka z kiszonej kapusty z oliwą z oliwek, sok owocowy

Podwieczorek: Sałatka owocowa (gruszka, banan, winogrono)

 (alergeny:  seler, gluten, mleko)

 

Środa (10.11.2021 r.)

I śniadanie: Kakao, bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałatą lodową, kiełbaską zielonogórską i kiełkami rzodkiewki

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Kotlet schabowy panierowany, ziemniaki puree,

surówka z białej kapusty z marchewką, jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek: Rogal z marmoladą,  herbatka ziołowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja, orzechy)

 

Piątek (12.11.2021 r.)

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata miętowa, bułka pszenna i grahamka z masełkiem

i  makrelą w sosie pomidorowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Zupa cytrynowa z ryżem, jajko gotowane w sosie musztardowym,

ziemniaki, bukiet warzyw,  sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt owocowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

 

OSTATNIO CZYTANE

Jadłospis 25-29.04.2022 r.

  25-29.04.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata zwykła z cytryn ą , chleb pszenny i chleb firmowy z masłem, pasztetem pomidorowym i ogórkiem kiszonym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty, nale ś niki z jabłkiem, sok wi ś niowy Podwieczorek:   Kanapki z pieczywa mieszanego z serem topionym ś mietankowo-koperkowym, herbatka ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja) Wtorek: I ś niadanie:   Herbata koperkowa, kawa zbo ż owa, bułka ś niadaniowa i grahamka   z szynk ą drobiow ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Banan, woda Obiad : Krupnik, pulpety w sosie ś mietanowo-koperkowym, ziemniaki, fasolka szparagowa, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka kukurydziana z cukrem trzcinowym (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja, sezam) Ś roda: I ś niadanie: Herbata z cytryn ą , zupa budyniowa, bułka mleczna z d ż emem niskosłodzonym truskawkowym II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad:   Brokułowy krem z kaszk ą , parówka w sosie gre

Jadłospis 09-13.05.2022 r.

  09-13.05.2022 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata koperkowa, chleb pszenny   i wieloziarnisty z past ą z tu ń czyka II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty, racuchy dro ż d ż owe z cukrem trzcinowym, sok owocowy Podwieczorek:   Pieczywo wasa z past ą z brokułu, herbata ziołowa (alergeny: seler, gluten, mleko, jaja,   ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kakao, herbata z cytryn ą , bułka grahamka i   pszenna   z masełkiem, w ę dlin ą drobiow ą i kiełkami rzodkiewki II ś niadanie: Marchewkowe chipsy, woda Obiad : Zupa koperkowa, gulasz z karkówki, pyzy, surówka z czerwonej kapusty   z jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem truskawkowym   (alergeny:   seler, gluten, mleko) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, herbata mi ę towa, bułka mleczna   z miodem wielokwiatowym   II ś niadanie : Banan, woda Obiad:   Kotlet schabowy,   ziemniaki puree, surówka z kapusty peki ń

Dzień Ziemi.