Przejdź do głównej zawartości

KONKURS RECYTATORSKI

12 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski "Żyj pięknie i kolorowo". W konkursie wzięło udział 16 dzieci. Wszystkie pięknie recytowały przygotowane wiersze, dlatego otrzymały dyplomy i książeczki. Jury miało bardzo trudne zadanie, wybierając tylko jednego laureata, który będzie reprezentował przedszkole w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Po głosowaniu został nim Kamil z grupy "Pszczółki". Brawo! Wszystkim uczestnikom gratulujemy fantastycznego występu, a rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

   
 
 

   
 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 
 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie