Przejdź do głównej zawartości

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA


,,Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!
Najlepszego przedszkolaki!!! 
I dziewczyny i chłopaki.
              Zdrowia, szczęścia Wam życzymy               
            ,,Sto lat ,sto lat”-zanucimy.              
Niech Wam zawsze słońce świeci.
Cudowności-NASZE DZIECI!!”
 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka
Z tej okazji wspólnie na holu zaśpiewaliśmy piosenki
oraz zatańczyliśmy.
Dzieci uroczyście przyrzekły być wzorowymi Przedszkolakami.
Ponadto odwiedzili nas goście z Centrum Kultury.
Nie mogło zabraknąć Tygryska, Kubusia Puchatka,
Myszki Minnie oraz Kaczora Donalda
Było mnóstwo zabawy, niespodzianek oraz śmiechu :)
OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie