Przejdź do głównej zawartości

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA


,,Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!!
Najlepszego przedszkolaki!!! 
I dziewczyny i chłopaki.
              Zdrowia, szczęścia Wam życzymy               
            ,,Sto lat ,sto lat”-zanucimy.              
Niech Wam zawsze słońce świeci.
Cudowności-NASZE DZIECI!!”
 Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka
Z tej okazji wspólnie na holu zaśpiewaliśmy piosenki
oraz zatańczyliśmy.
Dzieci uroczyście przyrzekły być wzorowymi Przedszkolakami.
Ponadto odwiedzili nas goście z Centrum Kultury.
Nie mogło zabraknąć Tygryska, Kubusia Puchatka,
Myszki Minnie oraz Kaczora Donalda
Było mnóstwo zabawy, niespodzianek oraz śmiechu :)
OSTATNIO CZYTANE

11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.   Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci   z grupy Pszczółki i Smerfy. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski "Mazurka Dąbrowskiego". Świadomość dzieci w tym aspekcie była ogromna. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.                                                                                             

Dzień Pluszowego Misia

  Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy przyszliśmy ubrani w piżamki, a dodatkowo dzieci zabrały do przedszkola ulubione maskotki. Na początku spotkania odbyła się parada misiów, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swojego pluszaka. Były wspólne zabawy, zagadki dotyczące różnych bajek, tańce z misiami. Dzieci poznały historię wspomnianego dnia, a także bohaterów bajek z dawnych lat. Na koniec nie mogło zabraknąć bajki o popularnym misiu - Misiu Uszatku :) 

Pasowanie na Przedszkolaka