Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 05-09.12.2022 r.

 

05-09.12.2022 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem, pastą

z tuńczyka i pomidorem

 II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa pomidorowa z zacierk
ą,  jajko gotowane , ziemniaki, sos musztardowy, bukiet warzyw, sok owocowy

Podwieczorek:  Jogurt naturalny z nasionami chia i musem truskawkowym

(alergeny: seler, gluten, jaja, ryba, mleko)

Wtorek:

I śniadanie: Kakao, herbata zwykła z cytryną, bułka pszenna i grahamka

z wątrobianką i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Pazibroda- kapuśniak ze słodkiej kapusty, gulasz z karkówki z warzywami, kasza kuskus, sok owocowy

Podwieczorek: Kruche babeczki z malinową galaretką i śmietaną

(alergeny:   seler, gluten, mleko, sezam)

Środa:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, pełnoziarniste płatki zbożowe z owocami i mlekiem, kawiorek z masełkiem i miodem wielokwiatowym

 II śniadanie : Mandarynka, woda

Obiad: Zupa selerowa z ziemniakami, łazanki z mięsem i kiszoną kapustą,  

sok owocowy

Podwieczorek:  Kaszka manna z sokiem truskawkowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Kawa zbożowa, herbata ziołowa z koprem włoskim i kminkiem, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem, sałatą rukola, polędwicą  i kiełkami brokułu  

II śniadanie :Jabłko, woda

Obiad: Cebulowy krem, kotlet pożarski, ziemniaki puree, surówka z modrej kapusty, sok owocowy

Podwieczorek:  Sałatka owocowa

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja)

Piątek:

I śniadanie: Herbata owocowa,   kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem, twarożkiem i szczypiorkiem

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Zupa ogórkowa, ryba gotowana, ryż, sos koperkowy, marchewka puree,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie