Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 27.02-03.03.2023 r.

 

27.02.-03.03.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata z cytryną, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,  białym serkiem kanapkowym i papryką czerwoną

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Zupa ogórkowa, racuchy drożdżowe z cukrem trzcinowym, sok owocowy

Podwieczorek:  Pieczywo wasa z pastą z brokułu gotowanego, herbata ziołowa

(Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, sezam)

Wtorek:

I śniadanie: Naworka- polewka , herbata miętowa, bułka pszenna i sojowa

z masełkiem, pieczenią rzymską i pomidorem

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa śródziemnomorska, kotlet mielony, buraczki z jabłkiem, ziemniaki puree,  sok owocowy

Podwieczorek: Kisiel do picia, wafel kukurydziany

(Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, soja)

Środa:

I śniadanie: Płatki owsiane z mlekiem, bułka mleczna z masełkiem i dżemem niskosłodzonym truskawkowym, herbata  koperkowa

II śniadanie: Gruszka, woda

Obiad: Kalafiorowy krem, parówka w sosie greckim, ziemniaki, sok owocowy

Podwieczorek: Zbożowe chrupki z bananami i mlekiem

(Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

Czwartek:

I śniadanie: Kakao, herbata malinowa, bułka pszenna i grahamka z pastą kiełbasy zielonogórskiej i ogórka konserwowego

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: „Pazibroda”- kapuśniak z białej kapusty, kurczak w rękawie, kasza bul gur, surówka z modrej kapusty,  sok owocowy

Podwieczorek: „Cielak”- murzynek z serem, herbata z cytryną

(Alergeny: seler, gluten, mleko, ryba, sezam)

Piątek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, chleb pszenny i razowy z masełkiem, sałatą masłową, żółtym serem i ogórkiem zielonym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Grochówka, gulasz rybny z warzywami i ziemniakami, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt czekoladowy

(Alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

 

Przedszkole zastrzega prawo do zmian w jadłospisie.

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie