Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 08-12.05.2023 r.

 

8-12.05.2023 r.

Poniedziałek:

I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną, chleb pszenny i chleb firmowy z masłem

 i pastą z tuńczyka

II śniadanie: Jabłko, woda
Obiad: Zupa ogórkowa, nale
śniki z jabłkiem, sok owocowy

Podwieczorek: Kanapki z pieczywa mieszanego z żółtym serem i ogórkiem konserwowym, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

Wtorek:

I śniadanie:  Herbata melisa, płatki kukurydziane z mlekiem, bułka pszenna i sojowa

z masełkiem, szynką drobiową i pomidorem

II śniadanie: Banan, woda

Obiad : Zupa z czerwonej soczewicy z kaszką, gołąbki inaczej,  ziemniaki, fasolka szparagowa zielona,  sok owocowy

Podwieczorek: Sok wyciskany z  pomarańczy, wafel kukurydziany

(alergeny:   seler, gluten, mleko, jaja, soja )

Środa:

I śniadanie: Kakao, herbata imbirowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z masełkiem,

kiełbasą zielonogórską i  sałatą masłową
II
śniadanie: Jabłko, woda

Obiad:  Zupa gulaszowa, bułka pszenna, sok owocowy

Podwieczorek: Kaszka manna z sokiem malinowym

(alergeny:  seler, gluten, mleko, sezam)

Czwartek:

I śniadanie: Herbata rumiankowa, chleb zwykły i słonecznikowy z masłem, wątrobianką

i ogórkiem zielonym  

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad: Rosół z makaronem, kotlet drobiowy, ziemniaki puree, surówka z marchewki

 i jabłka z jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Budyń czekoladowy

(alergeny:  seler, gluten, mleko, jaja )

Piątek:

I śniadanie: Herbata  imbirowa, bułka pszenna i grahamka z ziarnem,  masłem i pastą

 z jajka, ryby gotowanej i ogórka konserwowego

II śniadanie : Chipsy marchewkowe

Obiad:  Kapuśniak z kiszonej kapusty, Gzik- ziemniaki z twarogiem i olejem lnianym,

 sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie