Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 11-14.04.2023 r.

 

11-14.04.2023 r.

 

 

Wtorek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Krupnik, makaron w sosie pomidorowym sok wieloowocowy

Podwieczorek: Kisiel wiśniowy

 (alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)

 

 

Środa:

I śniadanie:  Herbata owocowa, kakao, bułka śniadaniowa i grahamka kiełbasą zielonogórską, sałatą i rzodkiewką

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewką, jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Tostowe uśmiechy, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

 

Czwartek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, płatki kukurydziane na mleku, kawiorek z masłem

i miodem wielokwiatowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, potrawka z ryżem i grosze4k z marchewką, sok owocowy
Podwieczorek: Amerykany, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

 

Piątek:

I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną, chleb zwykły i słonecznikowy z pastą z jajek

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Zupa pomidorowa z zacierką, gulasz rybny, ziemniaki, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

     

 

OSTATNIO CZYTANE

Zakończenie Przedszkola - Tygryski.

Wczoraj dzieci z grupy Tygryski zaprezentowały program artystyczny i pożegnały się z przedszkolem. Otrzymały dyplomy oraz upominki. Po wakacjach  pójdą już do zerówki. Trzy lata w przedszkolu szybko minęły. Będziemy za Wami tęsknić. Dziękujemy Tygryskom i Rodzicom za owocną współpracę, życzymy bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i samych sukcesów w dalszej edukacji.  

Jadłospis 08-12.07.2024 r.

                                 08-12.07.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata mi ę towa, chleb pszenny i słonecznikowy z masełkiem,   pasztetem drobiowo-pomidorowym z papryk ą czerwon ą II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy z ziemniakami, makaron w sosie pomidorowym, napój   owocowy Podwieczorek:   Kefir truskawkowy, ciasteczko owsiane bez cukru (alergeny: seler, gluten, mleko) Wtorek: I ś niadanie:   Polewka-naworka, chleb pszenny i razowy z masełkiem, pol ę dwic ą drobiow ą i ogórkiem konserwowym II ś niadanie: Arbuz, woda Obiad :   Zupa jarzynowa z   ziemniakami, gulasz z   karkówki z warzywami, kasza bul gur, napój owocowy Podwieczorek: Amerykany, herbata   ziołowa   (alergeny:     seler, gluten, mleko, jaja) Ś roda: I ś niadanie: Płatki kukurydziane z mlekiem, kawiorek z masłem i miodem wielokwiatowym, herbata melisa II ś niadanie : Banan, woda Obiad: Ż urek z jajkiem i kiełbask ą , bułka pszenna,   napój owocow

Zakończenie w grupie Misie