Przejdź do głównej zawartości

Jadłospis 11-14.04.2023 r.

 

11-14.04.2023 r.

 

 

Wtorek:

I śniadanie: Herbata miętowa, chleb pszenny i wieloziarnisty z pasztetem drobiowo-pomidorowym i ogórkiem kiszonym

II śniadanie: Jabłko, woda

Obiad : Krupnik, makaron w sosie pomidorowym sok wieloowocowy

Podwieczorek: Kisiel wiśniowy

 (alergeny: seler, gluten, mleko, sezam)

 

 

Środa:

I śniadanie:  Herbata owocowa, kakao, bułka śniadaniowa i grahamka kiełbasą zielonogórską, sałatą i rzodkiewką

 II śniadanie : Banan, woda

Obiad:  Kotlet schabowy, ziemniaki puree, surówka z białej kapusty z marchewką, jabłkiem i jogurtem naturalnym, sok owocowy

Podwieczorek:  Tostowe uśmiechy, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

 

Czwartek:

I śniadanie: Herbata imbirowa, płatki kukurydziane na mleku, kawiorek z masłem

i miodem wielokwiatowym

II śniadanie : Jabłko, woda

Obiad:  Rosół z makaronem, potrawka z ryżem i grosze4k z marchewką, sok owocowy
Podwieczorek: Amerykany, herbata ziołowa

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja)

 

Piątek:

I śniadanie: Herbata zwykła z cytryną, chleb zwykły i słonecznikowy z pastą z jajek

II śniadanie : Banan, woda

Obiad: Zupa pomidorowa z zacierką, gulasz rybny, ziemniaki, sok owocowy

Podwieczorek: Jogurt waniliowy

(alergeny: seler, gluten, mleko, jaja, ryba)

 

     

 

OSTATNIO CZYTANE

Wielkanocne świętowanie

 Wielkanoc tuż tuż, natomiast my już dziś świętowaliśmy 🐰🎁 Wszystkie Przedszkolaki spotkały się na holu, aby zjeść wspólnie wielkanocne śniadanko 😊  Dzieci nie mogły się doczekać prezentów, dlatego niedługo później udaliśmy się do małego parku w poszukiwaniu "zajączka" 🐰  Krasnoludki bardzo zadowolone i z prezentami w rękach wróciły do przedszkola 😊 Wesołego Alleluja! 🎁🐰

Jadłospis 25-29.03.2024 r.

               25-29.03.2024 r. Poniedziałek: I ś niadanie: Herbata owocowa, kanapki z pieczywa mieszanego z masełkiem i tu ń czykiem II ś niadanie: Jabłko, woda Obiad: Kapu ś niak z kiszonej kapusty, makaron w sosie pomidorowym, sok owocowy Podwieczorek: Ma ś lanka owocowa (alergeny: seler, gluten, mleko, ryba) Wtorek: I ś niadanie:   Kawa zbo ż owa, h erbata rumiankowa , bułka pszenna i grahamka z masełkiem, sałat ą rukola, pieczeni ą rzymsk ą i pomidorem II ś niadanie:   Marchewkowe paluszki , woda Obiad : Krem z czerwonej soczewicy, karkówka w sosie własnym, ziemniaki, surówka z selera naciowego, kapusty peki ń skiej z kukurydz ą , ogórkiem zielonym, rzodkiewk ą   i szczypiorkiem,   sok owocowy Podwieczorek: Płatki kukurydziane z mlekiem (alergeny: mleko, seler, gluten,   jaja) Ś roda: I ś niadanie: „ Ś NIADANIE WIELKANOCNE ” Herbata zwykła z cytryn ą , chleb pszenny i razowy z masełkiem, kiełbaska parzona, sałatka jarzynowa, jajko gotowane

WYCIECZKA DO GRODZISKA WIELKOPOLSKIEGO

 Tygryski dzisiaj miło i ciekawie spędziły czas w Pirat Pizza w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas  warsztatów kulinarnych uczyły się robić pizzę z wypranymi przez siebie składnikami, a później  zajadały ją ze smakiem. Dziękujemy Pirat Pizza za gościnę i super atmosferę.