Balik Karnawałowy - Smerfy

Karnawał…czas zabaw i balów, także dla przedszkolaków! Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci ze "Świata Bajek" podczas balu karnawałowego. Tego dnia w Naszym Przedszkolu można było spotkać wróżki, księżniczki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, dinozaury i inne wesołe postacie. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach