Mroźne eksperymenty

Dzisiaj dzieci miały okazję zobaczyć, jak zachowuje się wrzątek na mrozie. Powstała chmurka zrobiła spektakularne wrażenie na dzieciach.

Dzieci również zrealizowały kolejne zadanie z projektu ekologicznego, a mianowicie "Lodowe witraże" - sztuka land artu. Krasnoludki stworzyły piękne witraże malowane farbą na lodzie.

Dzień Babci i Dziadka u Krasnoludków

Dzisiaj odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka 😊 Dzieci podczas części artystycznej zaprezentowały piosenki oraz poznane tańce. Babcie oraz dziadkowie również musieli wykazać się niemałymi umiejętnościami tanecznymi podczas wyzwania przygotowanego przez dzieciaczki.  Po występach przyszedł czas na poczęstunek. Nie zabrakło wspólnych zdjęć :)  Dziękujemy bardzo za przybycie :)

Dzień Babci i Dziadka u Miśków

Dzień Babci i Dziadka w Smerfach